مفیدانه

شاید حدود سه سال از خلق برند مفیدانه نگذشته است اما این نام زاده بیش از 25 سال کار و تلاش بی وقفه به همراه کسب تجربه هایی ارزشمند است. تاسیس مجموعه تولیدی مفیدانه ثمره-ی نسل به نسل، شانه به شانه همت و پشتکار است..

به دلیل پیشرفت روز افزرون علم و فناوری، و همچنین نیازهای رو به رشد و متنوع مشتریان، تصمیم به تاسیس مجموعه ای بزرگتر و پویا تر گرفته شد تا چرخ¬های رشد این کسب و کار از حرکت نایستد و تلاش گذشتگان بی ثمر نشود. مجموعه تولیدی مفیدانه به طور جدی کار خود را از مهر 1395 آغاز نمود تا با بهره گیری از علم و دانش نسل نو و استفاده از تجربه و نام درخشان بنیان گزاران این کسب و کار بتواند همواره خدمت گزار مردم باشد.

 

به دلیل پیشرفت روز افزرون علم و فناوری، و همچنین نیازهای رو به رشد و متنوع مشتریان، تصمیم به تاسیس مجموعه ای بزرگتر و پویا تر گرفته شد تا چرخ¬های رشد این کسب و کار از حرکت نایستد و تلاش گذشتگان بی ثمر نشود. مجموعه تولیدی مفیدانه به طور جدی کار خود را از مهر 1395 آغاز نمود تا با بهره گیری از علم و دانش نسل نو و استفاده از تجربه و نام درخشان بنیان گزاران این کسب و کار بتواند همواره خدمت گزار مردم باشد..

 

رسالت مفیدانه، همان طور که از نام آن پیداست، تولید محصولاتی مفید از دانه¬های گیاهی است:مفید + دانه. هدف مفیدانه ارزش گذاری به سلامت و شادابی افراد جامعه بوده تا بتوانند با استفاده از محصولات تولیدی این مجموعه همان طور که ما به سلامت آن¬ها اهمیت میدهیم آن-ها نیز به سلامت و شادابی خود و عزیزانشان اهمیت دهند.

 

محصول اصلی مجموعه تولیدی مفیدانه قاووت یا به لهجه کرمانی “قوّتو” است که از ترکیب و آسیاب دانه¬های گیاهی تولید می شود، می باشد. در حال حاضر قاووت تولید شده در این مجموعه در چهار نوع “چندگیاه”، “خشخاشی”، “نخود و نارگیل” و “پسته ای” است. قاووت، این سوغات تاریخی و کهن دیار کریمان، دارای قدمتی چندین ساله بوده و همواره به دلیل داشتن خواص درمانی و فواید متعدد مورد توجه قرار گرفته است. مجموعه مفیدانه علاوه بر حفظ اصالت این محصول، با بکارگیری ترکیبات و فرمول های تولیدی منحصر به فرد خود که حاصل سال ها تجربه و قدمت است، قصد دارد این سوغاتی پرخاصیت اما غریب را به جهانیان معرفی نماید تا همه با نام کرمان به واسطه این محصول آشنا شوند.

 

تهیه و بسته بندی مواد عطاری و گیاهان دارویی درجه یک و همچنین تولید و بسته بندی روغن های گیاهی از دیگر فعالیت های میفدانه می¬باشد.
تیم مفیدانه همواره اقدام به بهره گیری از علم، تخصص و تجربه نموده است تا کیفیت را بهتر، خدمت رسانی را ساده تر، برطرف نمودن نیاز¬هارا راحت تر و سرعت خود را بالاتر ببرد. در محیط رقابتی کسب و کار امروز تنها رمز ماندگاری تعهد و صداقت است که گروه تولیدی مفیدانه این ها را از ابتدایی ترین اخلاق تجارت دانسته و با ارزش گذاری بر اصالت کالا های تولیدی خود در راه گسترش خانواده¬ی همراهان خود اعم از مشتریان، خریداران، تامین کنندگان و تمامی کسانی که به سلامت خود و اطرافیان خود علاقه مند هستند قدم برداشته است.
گروه تولیدی مفیدانه مجوز فعالیت خود را به عنوان پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 22052 در تاریخ بیست و هفتم مرداد ماه سال نود و پنج دریافت نموده است.همچنین این مجموعه موفق به دریافت سیب سلامت از سازمان غذا و دارو به شماره 1049/42 شده است.

 سایر زمینه های فعالیت

تولید و بسته بندی ادویه جات از دیگر زمینه هایی است که مجموعه مفیدانه در آن تخصص دارد و همانند قاووت توانسته است در گذر زمان به ترکیباتی دست یابد که به جرات می¬ توان گفت در نوع خود کم نظیر بوده و این نوید را می دهد که می تواند عطر و بویی تازه به خانه و آشپزخانه هر ایرانی بیاورد. از جمله این ادویه ها می توان نام ادویه مخصوص مفیدانه را آورد که از ترکیب گیاهان درجه یک و معطر ملل مختلف تولید می شود و می تواند جای خالی ادویه ای که سال ها آشپزان ایرانی به دنبال آن بوده اند را پر کند.

فروشگاه قاووت مفیدانه هر ساعت از شبانه روز درخواست شما را ثبت کرده و محصول را به دست شما می رساند